دوره مکالمه فوق فشرده SIC - آموزش مکالمه انگلیسی در 4 ماه - آیلتس
کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام سایت، جدید ترین مطالب سایت را در تلگرام خود مشاهده کنید

    دوره مکالمه انگلیسی در 4 ماه
    بصورت آنلاین و آفلاین
    دوره فوق العاده آزمون بین المللی آیلتس
    IELTS

دوره مکالمه فوق فشرده SIC

19 می 2018
1,590 views
بدون نظر

یادگیری زبان انگلیسی امری است که بر کسی پوشیده نیست و لیکن انتخاب روشی علمی،دقیق، به روز ، کار آمد، سریع و کم هزینه در یادگیری زبان انگلیسی  از اهمیت ویژه ای بر خوردار است.

این روش که به نام ( SICSupper Intensive Course دوره فوق فشرده، شناخته می شود  از خصوصیات منحصر به فردی نسبت به روش های موجود بر خوردار است.

این تکنینک فرایند ایرانی شده ای از سیستم قوی ترین متد آموزش زبان در انگلستان می باشد.

این دوره های زبان انگلیسی  به گونه ای طراحی شده است که زبان آموزان را از وابستگی کامل به معلم به حداکثر بی نیازی سوق می دهد. شایان ذکر است که یادگیری زبان انگلیسی شامل چهار مهارت: LISTENING ,SPEAKING ,READING و WRITING می باشد و  تمامی این مهارت ها را برای دانستن زبان انگلیسی تحت پوشش آموزشی خود قرار میدهد، امری که متاسفانه به طور اشتباه تا به امروز در برخی مؤسسات بخشی یا تمامی ان ها نادیده گرفته شده است.اگر بخواهیم فقط به یک نمونه بارز اشاره کنیم مهارت  LISTENING و SPEAKING  می باشد که اشتباها در دیگر آموزشگاه ها در ابتدا اهمیت خاصی برای SPEAKING قائل هستند در صورتی که غافل از این امر می باشند که برای صحبت کردن ابتدا باید درست شنید.

 این نقص در این روش کاملا بر طرف شده و با متد های به روز و کارآمد روی تقویت مهارت LISTENING کار می شود که در نهایت گوش شخص تقویت شده و به راحتی قادر به شنیدن دو لهجه رایج بریتانیایی  و امریکایی می باشد. آموزش تخصصی دو لهجه رایج AMERICAN  و   BRITISH برای اولین بار در سر فصل آموزشی دوره های آموزشی زبان انگلیسی  آورده شد است به طوری که در ترم های اولیه لهجه BRITISH و سپس لهجه AMERICAN آموزش داده میشود زیرا برای موفقیت در امتحان IELTS که جزو اهداف بسیاری از زبان آموزان عزیز است دانستن هر دو الزامی است همچنین برای کسانی که آموزش زبان انگلیسی را با اهداف دیگری دنبال میکنند.

دوره های آموزش زبان انگلیسی SIC شامل آموزش کامل و صحیح مهارت های چهارگانه  Listening, Speaking, Readingو Writing نیز می باشد. آموزش تخصصی این مهارت ها همراه با آموزش مفاهیم زبان انگلیسی در طول 6 ترم صورت می گیرد .

برچسب ها

دیدن مطالب مشابه زیر به شما پیشنهاد میشود

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم، سوالی دارید؟ بپرسید

آدرس ایمیل

hajebi2020@gmail.com

تلفن تماس

09179000800